Tetování

Specializace

Specializuji se na jemné a detailní tetování. Mou „specialitou“ je tzv. Dottattoo, kdy se tetuje malými tečkami, a vytvoří se velice pečlivý a oku zajímavý vzor.

Strojek

Tetuji strojkem Cheyenne pen, rotační strojek německé výroby a vysoké kvality. Jako jediný na světě je tento strojek spolu s napájecím zdrojem certifikovaný jako zdravotnický prostředek.

Barvy

Používám černou  barvu  Dynamic Ink, která se vyrábí v USA a vyznačuje  se svou stálobarevností a je používána u nejvýznamnějších tatérů po celém světě. Je  vhodná i pro vegany! Stejně je tomu i u barevných tetovacích inkoustů Eternal Ink, které jsou rovněž vyráběny v USA, pigmenty v nich jsou vyráběny na vodní bázi a obsahují pouze organické složky, jsou netoxické.

Produkt

Při tvorbě tetování používám plně přírodní produkt Tattoo Booster, který vytěsnil kdysi používané ropné produkty, jako je vazelína apod. Kůži při tetování uklidňuje, díky speciální receptuře, a tím zmírňuje bolesti, které jsou způsobeny vniknutím tetovacích jehel do kůže. Podporuje jednodušší zpracování tetovacího inkoustu do pokožky a snižuje začervenání. Je rovněž vhodný pro vegany.